Веб страница

За вашиот бизнис

Истакнете го вашиот бизнис со модерна, респонзивна, брза и современа веб-страна. Добивате веб-страница искреирана од нула, специјално по ваша нарачка, што значи дека нудиме огромен број на опции кога станува збор за дизајн, изглед и потребни функционалности.

5.0 оцена на Google Reviews

Што кажуваат нашите клиенти за нас?

5.0 оцена

5/5

Our experience with Aleksandar was outstanding in every regard. From logo design to website development, he proved to be a reliable, talented, and customer-oriented professional. If you’re looking for top-notch creative solutions and an owner who genuinely cares about your project’s success, we wholeheartedly recommend Aleksandar and his team. They are, without a doubt, a cut above the rest!
It was a pleasure to work with Art Design!

Highly recommend!

Marija Stolevska

www.tulleken.nu

5.0 оцена

5/5
Very professional, quick understanding of the customer’s request, very satisfactory result!

Arkan Ali

Arpo Consult

5.0 оцена

5/5
По направеното темелно истражување на пазарот, како и по изработената веб страна од Арт Дизајн, мојот став е дека се неспорно најдобар избор во доменот – од аспект на визуелната израбокта и фунционалност на страната, професионалниот однос и компаративно најниската цена во однос на обезбедените опции. Со изразено чувство за естетика, а со исклучително трпение да се задоволат сите барања на клиентот (без оглед колку се обемни и специфични), Арт Дизајн направија да сум презадоволна од резултатот и направија пријатно искуство од целокупниот процес.

Iva Petrovska

www.ivapetrovska.mk

5.0 оцена

5/5
Excellent collaboration for 3 websites so far… We have been working together for a long time with Art Design

Ognen Temelkovski

Ogtem Animations

5.0 оцена

5/5
Golema blagodarnost za deckite od Art Dizajn. Od prviot nas razgovor odgovorija na moite zamisli i baranja so profesionalnost vo brz period. Ednostaven dizajn, lesen za navigacija, i sekogas so dostapni ceni. Topla preporoka za site na koi im treba profesionalna izrabotka na web strana.

Tamara Micova

Transform Group

5.0 оцена

5/5
Перфектни за изрботка на веб страна, презадоволен сум од нивото на комуникација, флексибилност и респонзивност. Професионална и брза услуга !

Bojan Stojcik

Hightech Macedonia

Придобивки од поседување на
модерна веб страница

Придобивки од поседување на модерна веб страница

Модерна веб страницата го зголемува вашето онлајн присуство и дозволува да допрете до многу поголема публика, а ова е клучно за успех во денешно време.
Со квалитетна веб страница која ќе ги претстави вашите услуги и производи на модерен начин, вашиот профит загарантирано ќе се зголеми неколкукратно.

Вашиот бизнис е достапен 24/7 за вашите клиентите со модерна веб-страница, овозможувајќи им да дознаат за вашите производи или услуги во секое време, а со тоа значително се подобрува шансата за зголемување на вашите заработки.

Со веб страница допирате до глобална публика, продавајќи ги вашите услуги или производи низ сите Македонски градови па дури и надвор од Македонските граници, а со тоа добивате многу поголема можност за заработка.

Потребни чекори за изработка на веб страница

Ви поставуваме неколку прашања преку кои прецизно дознаваме кои се вашите потреби.
Започнуваме со работа. Инволвирани сте во секоја фаза при изградбата на веб страницата.
Финализирање на веб страницата. Корегирање на сите финални забелешки кои ги имате.
Ви испраќаме туторијали за обука за безбедно менаџирање на вашата веб страница

Најдобрите веб страници за вас

Сакате вашата веб страница да изгледа префинето, модерно и функционално? Веќе повеќе од 10 години активно ги истражуваме најновите трендови во веб дизајнот и неговата континуирана еволуција. Нашата цел е да испорачаме совршена веб страница за вас.

Дизајнот не е само естетика, дизајнот мора да ги убеди, едуцира и да комуницира со вашите посетители. Тоа што ве издвојува од вашата конкуренција, остава длабок впечаток кај вашите посетители, и ве сместува на повисока позиција на пазарот

Многу е важно да напоменеме дека секоја веб страница е приспособена исклучиво за вашите потреби и е намената да ја достигне вашата визија.

Пишете ни, јавете се

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Доколку имате прашање, коментар или пак сакате да направите нарачка, слободно исконтактирајте не

Често поставувани прашања

за изградба на веб страница

Нашиот типичен процес вклучува неколку фази, почнувајќи со првични консултации за да се разберат вашите цели и барања. Потоа продолжуваме кон дизајн, развој, тестирање и, конечно, лансирање. Во текот на целиот процес, приоритет ни е јасната комуникација и повратните информации од ваша страна за да се осигураме дека крајниот резултат ги исполнува вашите очекувања.

Ние сме специјализирани за ултра модерни и респонзивни веб страници прилагодени на уникатните потреби на секој клиент. Иако понекогаш знаеме да ве прашаме дали имате некоја веб страница која ви се допаѓа и би сакале да се ориентираме според неа (за да добиеме визија околу она што го барате), сепак ние веруваме во создавање на костумизирани дизајни кои вистински го одразуваат вашиот бизнис идентитет во целост.

Повеќето веб од  страниците ги креираме во рок од 20 дена. Секако дека овој рок може да варира во зависност од комплексноста на проектот. Може изработката на проектот да трае подолго или пократко.
Роковите можеме да ги постигнеме само доколку се исполнат следниве услови:

– Навремено одговарање на наши прашања во врска со проектот.
– Навремено и координирано испраќање на материјали потребни за веб страницата (доколку има потреба)

Нашата структура на цени е прилагодена на индивидуалните потреби и барања на секој проект. Нудиме транспарентни цени без скриени трошоци и обезбедуваме детални предлози кои однапред го опишуваат обемот на работа и придружните трошоци. Контактирајте не за персонализирана понуда врз основа на вашите барања и потреби за проектот.

Дел од веб страниците кои ги имаме сработено можете да ги погледнете на следниов линк: https://www.graphicdesign.mk/portfolio/

Сите веб страници ги изработуваме на платформата WordPress. Ја имаме избрано оваа платформа бидеќи е стабилна, сигурна, нуди практично бесконечни можности околу креирањето на веб страници и што е можеби најважно, веб страниците се лесни за одржување од ваша страна. По изработката на веб страницата, ви ја предаваме заедно со сите лозинки и пристапи поврзани со неа и дополнително ви испраќаме серија на снимени видео материјали преку кои детално се објаснува како треба да ја одржувате веб страницата.

Да, ние сме тука да ви помогнеме со секакви прашања кои ги имате за вашата веб страница. Без разлика дали се работи за ажурирање на содржината или како да користите/менаџирате одредени функции на самата веб страница, ние сме секогаш тука да ви помогнеме. За задачи кои одземаат повеќе внимание или доколку е потребна пообемна работа на вашата веб страница, како што е имплементирање на нови функционалности или правење технички прилагодувања, нудиме услуга за плаќање по сработен час.

Контактирајте не и побарајте понуда

Scroll to Top