Веб страница

За вашиот бизнис

Изработуваме секаков вид на модерни, респонзивни и современи веб страни. Веб страниците кои ги креираме се направени од нула, што значи дека нудиме огромен број на опции кога станува збор за дизајн, изглед и потребни функционалности. Издвојте се од вашата конкуренција и нарачајте веб страница која ќе го подигне вашиот имиџ на наредно ниво.

Нарачајте графички дизајн проект - Naracajte graficki dizajn proekt

Најдобрите веб страници за вас

Во нашата потрага по најдоброто, активно ги истражуваме најновите трендови во веб дизајнот и континуираната еволуција на веб технологиите. Нашата цел? Да испорачаме совршен краен производ на нашите клиенти.

Се стремиме кон тоа да секоја наша веб страница изгледа префинето, модерно и функцонално. Дизајнот не е само естетика, дизајнот мора да ги убеди, едуцира и да комуницира со вашите посетители. Мора да поседува автентичност, квалитетен брендинг и се што е потребно за да ве издвои од вашата конкуренција и да ве смести на повисока позиција на пазарот.

Секоја веб-страница искреирана од нашиот професионален тим сочинет од веб дизајнери и графички дизајнери, е приспособена исклучиво на вашите потреби, преференции и на вашата визија.

Потребни чекори за изработка на веб страница

Ви поставуваме серија на прашања преку кои прецизно дознаваме кои се вашите потреби

Започнуваме со работа. Инволвирани сте во секоја фаза при изградбата на веб страницата.
Финализирање на веб страницата. Корегирање на сите финални забелешки кои ги имате.
Ви испраќаме туторијали за обука за безбедно менаџирање на вашата веб страница

Придобивки од поседување на
модерна веб страница

Придобивки од поседување на модерна веб страница

Веб страницата го зголемува вашето онлајн присуство, кое што е клучно за успех во оваа дигитална ера.
Поседувањето на професионално изработена веб страница влева доверба и кредибилитет во вашиот бренд, охрабрувајќи ги клиентите да соработуваат со вас.
Со модерна веб страница, вашиот бизнис е достапен за клиентите 24/7, овозможувајќи им да дознаат за вашите производи или услуги во секое време.
Веб страницата ви овозможува да допрете до глобална публика, продавајќи ги вашите услуги или производи надвор од Македонските граници.

5.0 оцена на Google Reviews

Што кажуваат нашите клиенти за нас?

5.0 оцена

5/5

Our experience with Aleksandar was outstanding in every regard. From logo design to website development, he proved to be a reliable, talented, and customer-oriented professional. If you’re looking for top-notch creative solutions and an owner who genuinely cares about your project’s success, we wholeheartedly recommend Aleksandar and his team. They are, without a doubt, a cut above the rest!
It was a pleasure to work with Art Design!

Highly recommend!

Marija Stolevska

www.tulleken.nu

5.0 оцена

5/5
Very professional, quick understanding of the customer’s request, very satisfactory result!

Arkan Ali

Arpo Consult

5.0 оцена

5/5
My friend recommended these guys and I am really glad he did! Excellent work done for a short period of time and acceptable price! Also very responsive and professional. Will definitely continue to work with them for future projects!

Jovana Pavlickovska

5.0 оцена

5/5
I had the pleasure of working with Art Design Studio and they delivered excellent work. They were open for communication and respected our deadlines.

Jovan Jovanovski

Game Developer

5.0 оцена

5/5
Професионалност огромна. Презадоволен сум од дечките. Ги препорачувам.

Josip Tunić

Embassy of the Republic of Croatia

5.0 оцена

5/5
По направеното темелно истражување на пазарот, како и по изработената веб страна од Арт Дизајн, мојот став е дека се неспорно најдобар избор во доменот – од аспект на визуелната израбокта и фунционалност на страната, професионалниот однос и компаративно најниската цена во однос на обезбедените опции. Со изразено чувство за естетика, а со исклучително трпение да се задоволат сите барања на клиентот (без оглед колку се обемни и специфични), Арт Дизајн направија да сум презадоволна од резултатот и направија пријатно искуство од целокупниот процес.

Iva Petrovska

www.ivapetrovska.mk

5.0 оцена

5/5
Excellent collaboration for 3 websites so far… We have been working together for a long time with Art Design

Ognen Temelkovski

Ogtem Animations

5.0 оцена

5/5
Great Cooperation and outstanding communication. We will definitely proceed with collaboration, very talented professionals.

Darko Pepovski

VBD Industrial

5.0 оцена

5/5
Our experience with Alexander has been excellent in all aspects. He did a professional job and we suggest you to work with Art Design.

Mirsad Imeri

Metric Group

5.0 оцена

5/5
Професионалност на ниво, секоја чест 👏🏻

Nicolas Worth

5.0 оцена

5/5
Професионална изработка. Добра комуникација, за препорака!

Slavica Krstevska

Botoni

5.0 оцена

5/5
Golema blagodarnost za deckite od Art Dizajn. Od prviot nas razgovor odgovorija na moite zamisli i baranja so profesionalnost vo brz period. Ednostaven dizajn, lesen za navigacija, i sekogas so dostapni ceni. Topla preporoka za site na koi im treba profesionalna izrabotka na web strana.

Tamara Micova

Transform Group

5.0 оцена

5/5
Перфектни за изрботка на веб страна, презадоволен сум од нивото на комуникација, флексибилност и респонзивност. Професионална и брза услуга !

Bojan Stojcik

Hightech Macedonia

5.0 оцена

5/5

Презадоволни сме од финалната верзија на нашиот веб
prespa.mes.org.mk
Би сакале да изразиме огромна благодарност од името на Македонско еколошко друштво-Преспа до тимот на Art Design за соработката,разбирањето и професионалноста во целиот процес. 

Ljubica Gjurgjevikj

prespa.mes.org.mk

5.0 оцена

5/5
Лесно се разбравме што ми треба и одлично ја завршија работата! Убав едноставен дизај, лесен за навигација за моите посетители, доста брзо се лоадира страната, оптимизирана… Презадоволен сум! Доколку ви треба дизајн за веб, препорачувам да ги контактирате момциве. Достапни цени имаат 🙂

Filip Trajanoski

5.0 оцена

5/5
Одлична соработка. Разбирање, достапност, сигурност и буквално остварување на се што сте замислиле. Ги препорачувам без двоумење.

Natali Betoski

www.bettoff.com

Често поставувани прашања

за изградба на веб страница

Нашиот типичен процес вклучува неколку фази, почнувајќи со првични консултации за да се разберат вашите цели и барања. Потоа продолжуваме кон дизајн, развој, тестирање и, конечно, лансирање. Во текот на целиот процес, приоритет ни е јасната комуникација и повратните информации за да се осигураме дека крајниот резултат ги исполнува вашите очекувања.

Ние сме специјализирани за ултра модерни и респонзивни дизајни прилагодени на уникатните потреби и брендирање на секој клиент. Иако понекогаш знаеме да ве прашаме дали имате некоја веб страница која ви се допаѓа и би сакале да се ориентираме според неа (за да добиеме визија околу она што го барате), сепак ние веруваме во создавање на костумизирани дизајни кои вистински го одразуваат вашиот бизнис идентитет во целост.

Повеќето веб страниците ги креираме во рок од 20 дена. Секако дека овој рок може да варира во зависност од комплексноста на проектот. Може изработката на проектот да трае подолго или пократко.
Роковите можеме да ги постигнеме само доколку се исполнат следниве услови:

– Навремено одговарање на наши прашања во врска со проектот.
– Навремено и координирано испраќање на материјали потребни за веб страницата (доколку има потреба)

Нашата структура на цени е прилагодена на индивидуалните потреби и барања на секој проект. Нудиме транспарентни цени без скриени трошоци и обезбедуваме детални предлози кои однапред го опишуваат обемот на работа и придружните трошоци. Контактирајте не за персонализирана понуда врз основа на вашите барања и потреби за проектот.

Сите веб страници ги изработуваме на платформата WordPress. Ја имаме избрано оваа платформа бидеќи е стабилна, сигурна, нуди практично бесконечни можности околу креирањето на веб страници и што е можеби најважно, веб страниците се лесни за одржување од ваша страна. По изработката на веб страницата, ви ја предаваме заедно со сите лозинки и пристапи поврзани со неа и дополнително ви испраќаме серија на снимени видео материјали преку кои детално се објаснува како треба да ја одржувате веб страницата.

Да, ние сме тука да ви помогнеме со секакви прашања кои ги имате за вашата веб страница. Без разлика дали се работи за ажурирање на содржината или како да користите/менаџирате одредени функции на самата веб страница, ние сме секогаш тука да ви помогнеме. За задачи кои одземаат повеќе внимание или доколку е потребна пообемна работа на вашата веб страница, како што е имплементирање на нови функционалности или правење технички прилагодувања, нудиме услуга за плаќање по сработен час.

Контактирајте не и побарајте понуда

Нарачајте модерна, респонзивна и ултра брза веб страница
Scroll to Top